telefon 575 904 443 kontakt[małpa]e-partner.com.pl

Telemarketer / Telemarketerka

Telemarketing – Sprzedaż Usług Internetowych

Miejsce pracy:
Biuro, Centrum Poznania.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, poprzez sprzedaż usług internetowych
  • Praca 5 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek)
  • Praca w godzinach 8-16
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (8-10 PLN Netto/h) + bardzo wysokie prowizje
  • Miejsce pracy: Poznań, Centrum – Woźna

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w branży telemarketingu
  • Duża dyspozycyjność (poniedziałek – piątek 8-16)
  • Umiejętności interpersonalne oraz swobodny kontakt z klientem przez telefon
  • Miła aparycja i chęci do pracy
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w telemarketingu, szczególnie sprzedaż usług internetowych: pozycjonowanie/strony internetowe.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki ( podstawa + bardzo duża prowizja)
  • Umowę zlecenie / o dzieło
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Wyjazdy integracyjne – quady, paintball itp !
  • Forma współpracy – do ustalenia
  • Zawsze terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego na wyższe stanowiska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem
o wyrażeniu zgody na przetwarzenie danych osobowych , wraz z portfolio na adres kontakt[małpa]e-partner.com.pl